Byroja merr vendimin për Nokën, përjashtohet për 10 ditë

SHPËRNDAJE

Byroja e Kuvendit ka marrë vendim për deputetin e Partisë Demokratike Flamur Noka, për bllokim të foltores në Kuvend dhe për fyerje të kreut të Parlamentit Gramoz Ruçi.

Flamur Noka
Flamur Noka

Byroja ka vendosur masën e përjashtimit për 10 ditë të deputetit demokrat.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakIuliano: Kaluam nga “ferri” në “parajsë”, ja pse Partizani nuk bën lojë ofensive
Artikulli tjetërPërjashtimi i Nokës/ Paralajmëron Edi Paloka: Loja e Ramës për t’i mbyllur gojën opozitës do të ketë pasoja të rënda

S'KA KOMENTE

Comments are closed.