Aksident i trefishtë në autostradën Fushë Krujë-Milot, tre të plagosur

| 19:47
SHPËRNDAJE

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Sipas “News 24”, në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Benz” dhe një automjet tip “Audi”.

Foto ilustruese
Foto ilustruese

Për momentin nuk dihet ende gjendja shëndetësore e personave të plagosur, të cilët janë nisur drejt spitalit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e saj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.