Infektohet me Covid-19 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit

| 11:21
SHPËRNDAJE

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuar me Covid.

ardi-veliu

Mësohet se Ardi Veliu është në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe po merr mjekim në shtëpi.

Ndërkohë, deri në shërimin e Veliut në krye të Policisë së Shtetit është komanduar zv. Drejtori i Përgjithshëm, Albert Dervishi.

Kujtojmë se shumë punonjës policie në rang vendi janë infektuar me Covid që nga fillimi i pandemisë.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.