Kush po i kafshon trupin Oriola Marashit? (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Oriola Marashi gjithmonë arrin të tërheq vëmendjen e publikut me postimet që bën në rrjetet sociale. Modelja e njohur publikon shpesh foto e video mjaft provokuese, ku shfaq format e saj bombastike.

oriola

Përveç karrierës së saj në fushën e modelingut, Oriola po përgatit edhe këngët e saj të para të cilat sipas saj do të publikohen së shpejti.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kush-po-i-kafshon-trupin-oriola-marashit-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMendonit se ishit të sigurtë? Këto prezervativë mund të çahen dhe pasojat...i dini vetë. Vjen lëvizja surprizë
Artikulli tjetërKritikat e raportit të DASH për PPP-të, Ahmetaj: Nuk u shpik në Shqipëri, përdoret në gjithë botën

S'KA KOMENTE

Comments are closed.