Konkurrentët Ada dhe Edi përjashtohen nga “Për’puthen”/ U kapën “mat” duke…Ja fotoja që i nxori zbuluar

Oct 27, 2021 | 22:20
SHPËRNDAJE

Një takim i zhvilluar në fshehtësi, jashtë studios së “Për’puthen” u ka kushtuar dy konkurrentëve Ada dhe Edi, të cilët janë përjashtuar nga emisioni.

dy

Në foto shfaqen dy konkurrentët duke darkuar jashtë, ku Ada mban një kapuç për mos t’u njohur.

Në një postim të “Për’Puthen” në “Instagram” thuhet: “Ada dhe Edi përjashtohen nga programi thyejnë rregulloren për herë të dytë, ja fotoja që takohen dhe darkojnë jashtë…”.

Moderatorja Bora Zemani sqaroi se Ada dhe Edi ishin ftuar në program për të treguar versionin e tyre mbi motivet e takimit, por ata nuk e kanë pranuar ftesën.

Produksioni bën me dije se takime të tilla që cenojnë besueshmërinë e “Për’puthen” nuk do të lejohen.

EDI DHE ADA

© Panorama.al

Te lidhura