Kim Kardashian habit me deklaratën: Qaj çdo ditë për të pasmet e mëdha

SHPËRNDAJE

Kim Kardashian u bë e njohur nga video seksuale e publikuar nga ish-i dashuri i saj Ray J. Më pas, vëmendja u kthye tek format e saj trupore, sidomos te të pasmet e mëdha.

kim

Por së fundmi ajo është shprehur se nuk i pëlqen më të pasmet që ka dhe kjo është konsideruar si mendjemadhësi nga ana e ndjekësve të saj.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kim-kardashian-habit-me-deklaraten-qaj-cdo-dite-per-te-pasmet-e-medha/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.