“Kënaqësi besoj legjitime”, Rama nxjerr videon me këtë informacion

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama e ka nisur diten sot duke ndare me ndjekesit e tij ne Facebook nje video informuese me punen qe eshte bere per reformen ne tekstet e shkolles.

Rama1

Si u punua dhe si dolen jashte qarkullimit 600 tekste te Altertekstit me gabime te renda dhe te refuzuara nga mesuesit me votim te fshehte.

“MIRËMËNGJES😃dhe me kënaqësinë besoj legjitime, për transformimin rrënjësor të teksteve të shkollës, ju sugjeroj ta shihni këtë prezantim kuptimplotë dhe ju uroj një ditë të mbarë 📚”- shkruan Rama. 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.