Këmbimi valutor 3 shkurt/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 3, 2023 | 7:51
SHPËRNDAJE

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 105.6 lekë dhe do shitet me 107.2 lekë.

kembimi valutor

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.9 lekë dhe shitur me 116.5 lekë.

Franga zvicerane sot blihet me 115.6 lekë dhe shitet me 116.5 lekë, ndërsa paundi britanik blihet me 129.6 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura