Katër muaj pas ndarjes nga djali i Jozefina Topallit, Eva Murati shfaqet me unazë fejese në gisht

SHPËRNDAJE

“Nuk jam nusja e Jozefina Topallit, ende s’kam një unazë në gisht”, ishte deklarata e fortë mediatike që prezantuesja e emisioneve të sportit Eva Murati dha disa muaj më parë në një intervistë televizive. Nuk vonoi shumë dhe mohimi që u bëri lajmeve të zyrtarizimit të lidhjes 8–vjeçare me Genar Topallin, djalin e ish-kryetares së Kuvendit të Shqipërisë u pasua me lajmin e ndarjes.

Eva Murati 1

E katër muaj pas publikimit të këtij lajmi nga të gjitha mediat, Eva bën një tjetër ngacmim. Vetëm disa orë më parë ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një paruke në ngjyrën pink, poshtë së cilës ka vendosur diçiturën “Pink Overdose”.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kater-muaj-pas-ndarjes-nga-djali-i-jozefina-topallit-eva-murati-shfaqet-me-unaze-fejese-ne-gisht/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.