Karantina e bën Alesia Bamin të marrë vendimin e rëndësishëm: Së shpejti do fejohem

| 20:15
SHPËRNDAJE

Jeta private e saj, e ka bere Alesia Bami te jete ne qender te medieve e rrjeteve sociale, por këtë pjesë deri më sot modelja kishte preferuar ta mbante larg syrit të publikut. 

Alesia-Bami-biznesi

Se fundmi kemi mesuar se Alesia Bami shume shpejt dote fejohet. Kete e zbuloi Edi manushi, në rubrikën “Trotuar”, në “E diell”.

Modelja e pranoi këtë duke konfirmuar kështu se është në një lidhje dashurie.

“Ka zëra se do fejohesh”, i tha Manushi ndërsa Alesia duke qeshur ia ktheu: “Do fejohem, do fejohem”. Duhet thene qe karantina paaska ndikuar per mire ne jeten ne çift saqe Alesia ka vendosur ta zyrtarizoje lidhjen e saj.

alesia bami1 alesia-bami-1-1 alesia bami2 alesia bami alesia bami4 alesia bami3 alesia bami2 alesia bami6 alesia bami5 Alesia-bami13e Alesia-bami13 Alesia-bami1 Alesia-bami Alesia-bami13e2 alesia bami1 alesia bami1 ALESIA BAMI4 Alesia-Bami

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.