“Ishim në gjumë dhe ai…”- Historia interesante nga Durrësi, si qeni i shpëtoi jetën një familjeje

| 21:19
SHPËRNDAJE

Një histori interesante vjen nga Durrësi, ku një qen i ka shpëtuar jetën një familjeje, pasi nuk i ka lejuar të flenë gjumë.

“Top channel” tregon historinë e Kikos, i cili shpëtoi nga tragjedia pronarët e tij.

Screenshot_4-56

“Natën që ra tërmeti, ishim në gjumë ne dhe Kiko na zgjoi nga gjumi, na kapi nga batanija. U shemb komplet pallati. Na thanë që ta lëmë qenin, por ne nuk e lëmë pasi ai na shpëtoji jetën”, tregon Kristina, pronarja e qenit.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.