Ish ministri: Një milion euro nga taksat për një takim me Macron!

SHPËRNDAJE

“1 milionë Euro nga taksat për një takim me Macron!”. Keshtu shkruan ne nje postim ne rrjetet sociale ish ministri i Drejtesise Ylli Manjani.

Sipas tij, “Kompania “Rothschild & Cie” do na konsultojë qeverinë se si të ulë borxhin!!! Se çfarë shkence është kjo që kërkon konsulencë, Rilindja e di!

ylli manjani per takimin me macron

Ndërkohë borxhi u shtua me 1 milionë…

Nga një kërkim në google, te kjo kompani paska punuar Macron-i…

Pas tenderit, bëhet takimi…

Hajde se po e pranojmë një takim për aq para, por a zgjidhi gjë?

Se mesa duket ju mbeti rekomandimi jo për BE, por për spital…”, perfundon postimi i tij.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakLotaria amerikane/ E morët përgjigjen? Avokati sqaron procedurat: Ambasada s'nxjerr lista, si të veproni tani
Artikulli tjetërRama në mbrojtje të Xhafajt, reagon ashpër Lulzim Basha: Qëndrimi në detyrë, deformon dhe pengon hetimin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.