Ish-kryeministri i Kosovës intervistohet sot në Hagë si i dyshuar

| 8:38
SHPËRNDAJE
 

Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku, sot do të intervistohet në Hagë në cilësinë e të dyshuarit.Agim_Ceku-1280x720

Intervistimi planifikohet të fillojë nga ora 9:30. Vetë Çeku kishte konfirmuar kohë më parë se nga Gjykata Speciale e kishte ftuar në cilësinë e të dyshuarit.

Çeku në të kaluarën qenë kryeministër i Kosovës dhe ka shërbyer edhe si ministër i FSK-së

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.