Inva Mula prezanton fëmijët nga dy martesat e saj, shikoni sa është rritur djali i Pirro Çakos (FOTO)

| 12:39
SHPËRNDAJE

Inva Mula ka shpërndarë disa foto ku tregon momente festive me familjen e saj dhe miqtë e ngushtë.

Teksa mban në krahë vajzën e saj të vogël nga martesa me Hetem Ramadanin, ajo prezanton djalin e madh nga martesa e parë e saj me Pirro Çakon.

Familja e lumtur ka ndarë çaste të bukura me njëri-tjetrin. 


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

14 KOMENTET

Comments are closed.