I dashuri tradhton Dua Lipën, kapet mat me një femër tjetër (Foto)

SHPËRNDAJE

Një natë pas perfomancës së Dua Lipës në finalen e “Champions League”, ata publikuan foto dhe video ku dukeshin duke kaluar momente të lumtura së bashku.

Por Isaac Carew është fotografuar nga paparaci ndërkohë që ishte duke kërcyer me një vajzë të panjohur në një nga club-et e Londrës. Të dy të rinjtë dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe shkëmbenin puthje dhe përqafime herë pas herë.

 

4CC4614600000578-5789287-image-a-308_1527728115461

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/i-dashuri-tradhton-dua-lipen-kapet-mat-me-nje-femer-tjeter-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShkallmimi i Teatrit: Psikanaliza e një vetëvrasjeje kolektive
Artikulli tjetërMbytet një 20-vjeçar në Durrës, policia jep detajet e para

S'KA KOMENTE

Comments are closed.