Grupi i famshëm “Metallica” sërish me flamurin shqiptar (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Grupi më i famshëm i muzikë Heavy “Metallica” ndodhet në një tur në Itali, ku mbrëmjen e djeshme kanë dhënë koncert në Bologna.

Në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social “Instagam”, grupi ka postuar video teksa kanë qenë duke dhënë autografe, në prova dhe gjatë koncertit.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/grupi-i-famshem-metallica-serish-me-flamurin-shqiptar-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.