Gjithçka mund të ndodh në avion! Këmbë të zbathura e video porno, pasagjerët që nuk do i donit afër (FOTO)

SHPËRNDAJE

Nëse mendoni se udhëtimet me avion janë komode, atëherë gaboheni. Personat që udhëtojnë shpesh me avionë dhe që zgjasin për disa orë, e dinë shumë mirë se si është të qëndrosh ulur gjatë në një vend dhe me njerëz që nuk i njeh.

13-14

Ka pasagjerë që bëjnë gjeste nga më të çuditshmet, duke nisur nga këmbët e zhveshura, video porno e deri te çiftet që hidhen mbi njëri-tjetrin.

Të bezdisur dhe të habitur nga këto gjeste të këtyre personave, udhëtarët e tjerë kanë vendosur që t’i fotografojnë e më pas t’i shpërndajnë ato në rrjetet sociale, në mënyrë që t’i shohin edhe të tjerët.

21-10 20-12 15-13 14-13 10-23 9-23 8-24 7-29 6-31 5-38 4-41 3-42 2-47 11-15 1-45

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.