“Gjithçka kam nevojë sonte është dashuria jote”- Luana Vjollca bëhet pishman për ndarjen nga Kreshnik Çoçaj?

Sep 15, 2021 | 14:49
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është përfolur shumë për lidhjen e saj me menaxherin Kreshnik Çoçaj.

luana vjollca (2)

Por ndërsa çifti po përgatitej për të shkuar drejt altarit në shtator, marrëdhënia e tyre kaloi në krizë dhe thashethemet për një ndarje të tyre nisën pasi Luana e Krenari hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

luana vjollca (12)

Megjithatë, duket se moderatorja është bërë pishman dhe i ka drejtuar një mesazh biznesmenit nga Mykonos, ku edhe po shijon pushimet prej gati 1 jave.

luana vjollca (1)

Ajo postoi foto në Instagram e veshur me të zeza ku vendos në pah linjat trupore dhe shkruan: “Gjithçka kam nevojë sonte është dashuria jote”.

luana vjollca (11)

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një krizë momentale, apo çifti janë ndarë përfundimisht.

luana vjollca (10)

Luana dhe Krenari kishin planifikuar të martoheshin këtë vjeshtë në një ceremoni VIP të organizuar në Gjirin e Lalzit.

/Panoramaplus.al

 

luana vjollca (7) luana vjollca (5) luana vjollca (9) luana vjollca (3) luana vjollca (6) luana vjollca (8)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/