Gentian Zenelaj tregon ‘festën’ që tremb burrat dhe nuk është Halloween (Video)

| 13:30
SHPËRNDAJE

Ai karakterizohet për sensin e humorit edhe kur duket sikur gjërat i thotë seriozisht.

Në festën e Halloween, aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj, përmes një videoje gazmore është ‘munduar’ të tregojë se çfarë i tremb burrat. Dhe e gjeni dot çfarë? Martesa!

“Ka festa edhe më të frikshme se festa e Halla Vinit”, shkruan aktori përkrahë videos.


View this post on Instagram

Ka festa edhe më të frikshme se festa Halla-Vinit…🎃🎃🎃🎃

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.