FSHF nuk pranon kërkesën e bardhebluve, Teuta-Tirana do të luhet në…

Oct 14, 2021 | 9:14
SHPËRNDAJE

Federata Shqiptare e Futbollit nuk ka pranuar kërkesën e Tiranës për të shtyrë ndeshjen me Teutën.

Tirana-Teuta-e1604827817119

FSHF ka bërë me dije se është e pamundur që të pranohet kërkesa e bardhebluve.

Ama, nga ana tjetër, Tirana ka marrë një bonus. Skuadrat nuk do të luajnë në Rrogozhinë ditën e diel në orën 13:45, por në Elbasan.

Ndeshjes i është spostuar orari, ndërsa tani sfida do të luhet në orën 19:45 në “Elbasan Arena”.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/