FOTOLAJM/ Finalja e Kievit ka nisur, ja imazhet e para

SHPËRNDAJE

Fakti që Reali i Madridit dhe Liverpuli arritën në finalen e këtij sezoni në Champions League, pas kontestimeve të shumta për vendimet e arbitrave, të cilat i kishin në favor, ka bërë që në rrjetet sociale të shpërthejë edhe ironia.

15252964918801

Rastet e shumta të prekjeve të topit me dorë, nga të dyja këto skuadra, kanë bërë në internet të tallen, dhe ta kthejnë finalen e Kievit në një ndeshje volejbolli, e cila duket se tashmë ka nisur, kohë para 26 majit, kur është programuar të luhet edhe në Ukrainë.

real liverpul

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.