FOTO/ Vrap në mes të shiut edhe në ditë pushimi, dy lojtarët e Partizanit tregojnë muskujt

| 17:42
SHPËRNDAJE

Tek Partizani janë tërësisht të përqendruar tek stërvitja, pavarësisht se mund të kenë një ditë pushimi.

pARTIZANI444

Dita e sotme ishte lënë pushim nga trajneri Lerda për të kuqtë, pas periudhës së pauzës prej kombëtareve, por Uilliam Kordeiro Melo, si dhe mesfushori Aristoteles Romero, edhe në mes të shiut, kanë zgjedhur që drekën e sotme të bëjnë vrap në kodrat e liqenit.

Barziliani dhe venezueliani kanë pozuar të dy pas vrapit, ku duken të lagur, por edhe të bërë qull në djersë.

melo romero

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.