FOTO nga paparazzi/Kujtim Gjuzi, indiferent ndaj shiut që e bën qull

| 19:28
SHPËRNDAJE

Edhe pse me disa makina, me sa duket deputeti Kujtim Gjuzi nuk ka marrë masa që të ketë një çadër me vete, sa herë të bjerë shi. 

Kjo ka bërë që ai të jetë i papërgatirur para një rrebeshi shiu, teksa shkonte në Parlament. Madje, as ndonjë koleg nuk u tregua zemërgjerë që ta ftonte në çadrën e tij.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.