FOTO-LAJM/ Nisma e Ramës për ‘Vitin e Skënderbeut’, Berisha i publikon logon e ‘vërtetë’

SHPËRNDAJE

Viti 2018 siç të gjithë e dimë është quajtur ‘Viti i Skënderbeut’ nga kryeministri Rama, i cili para pak kohësh publikoi edhe logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut’  cila nga 1 janari, do të printohet në të gjitha dokumentet shtetërore dhe do të vijojë gjatë të gjithë vitit.

berisha per anduenen

Por ndryshe nga kryeministri Rama, Berisha e cilëson këtë viti si vitin e drogës dhe krimit shtetëror.

Përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ai ka sulmuar Edi Ramën dhe ka publikuar foton e një logoje ku ironizon edhe këtë nismë të  qeverisë.

“Nje miremengjes nga piktori dixhital per Skender-buçin e Spiropalit! Sb”, shkruan Berisha.

26239108_935427379951503_1753468215679690880_n

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Për 10 ditë sigurojmë Herceptinën”, deputeti demokrat i përgjigjet Ramës: Kur mund ta zgjidhnit kaq shpejtë pse deri tani e…
Artikulli tjetër“Lekët se të vrava”/ Durrsaku kërcënon me pistoletë lodër rojen një parkingu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.