FOTO-LAJM- Nga Tinka Kurti, Margarita Xhepa dhe…/ Kush janë disa nga personalitetet që u vaksinuan sot në Stadiumin “Air Albania”

| 11:26
SHPËRNDAJE

Këtë të diel kanë marrë dozën e parë të vaksinës anticovid disa personalitete të jetës publike si aktorë të njohur përfshirë Margarita Xhepën, Tinka Kurtin, Roza Anagnostin, etj.

Vaksinën e ka marrë edhe ish-Presidenti Alfred Moisiu, ish-kryeministri Aleksandër Meksi, apo regjisori i njohur Piro Milkani.

Për shkak se u vaksinuan të parët, ky vaksinim ka hasur në kritika të shumta edhe në rrjetet sociale.

Krahas tyre, po vaksinohen edhe disa të moshuar nëpër azile.

vaksinapersonalitete (1) vaksinapersonalitete (2) vaksinapersonalitete (3) vaksinapersonalitete (4) vaksinapersonalitete (5) vaksinapersonalitete (6) vaksinapersonalitete (7) vaksinapersonalitete (8) vaksinapersonalitete (9) vaksinapersonalitete (10) vaksinapersonalitete (11) vaksinapersonalitete (12) vaksinapersonalitete (13) vaksinapersonalitete (14) vaksinapersonalitete (15) vaksinapersonalitete (16)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.