FOTO/ Hera e fundit që Juvja fitonte Champions-in, publikohet fanella e sezonit të ri me dizajn nga viti 1995

Aug 19, 2021 | 13:40
SHPËRNDAJE

Juvja ka menduar dhe për pjesën e marketingut duke u kthyer pas në kohë për prezantimin e fanellës së tretë.

dibala

Bardhezinjtë kanë zgjedhur një përzierje interesante ngjyrash identike si ajo e viteve 1995-1996 ku Juvja arrinte të fitonte Champions-in për herë të fundit.

ja

Një e dhënë interesante kjo për ‘’Zonjën e Vjetër’’ e cila që nga ajo kohë kërkon të fitojë sërish Championsin, por pa ja dalë me sukses. Fanellat e reja u bënë publike nga vetë faqja e klubit ku pozuan yje si Ronaldo, Mekeni e Dibala duke u pritur mjaft mirë nga tifozët.

juveeee roni

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura