FOTO/ Format joshëse, tifozja e Milanit “tërbon” ndjekësit në “Instagram”

| 15:33
SHPËRNDAJE

Tifozja e Milanit, Fabiana Brito është rikthyer protagoniste në rrjetet sociale, teksa ka postuar së fundmi disa foto të nxehta të cilat kanë shfrenuar imagjinatën e fansave në “Instagram”.

Tifozja55

Fabiani njihet për format e saj joshëse, teksa pasionin e saj për Milanin e ka shprehur shpeshherë me fotot sensuale me ngjyrat e klubit.

Fabiana Britto2

Imazhet e fundit që ka publikuar, në fakt, janë shumë transparente. Edhe pse ka hedhur një veshje në trup, praktikisht lë të shohësh gjithçka. Fabiana numëron 150 mijë fansa në “Instagram”, ku më së shumti mbizotërojnë fotot provokuese.

Milan tifozja5 Milan tifozja tifozja hot gf6dg6f

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.