Festivali i Filmit në Venecia, Klaudia Pepa mahnit me pamjen e saj (FOTO)

SHPËRNDAJE

Festivali i Filmit në Venecia është një nga eventet më të mëdha ku bë bashkë aktorë, regjisorë, producentë dhe të personazhe të famshëm nga e gjithë bota.

klaudia3

Në mesin e personazheve VIP që parakaluan në tapetin e kuq ishte edhe balerina e njohur Klaudia Pepa. Për të është hera e dytë në këtë event, si dhe është e vetmja shqiptare që mori pjesë në edicionin e 75 të Festivalit të Filmit në Venecia.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/festivali-i-filmit-ne-venecia-klaudia-pepa-mahnit-me-pamjen-e-saj-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.