Eli G i “B.B” prezanton partneren: Lidhja që më ndryshoi jetën, si rashë në dashuri me regjisoren e klipit

SHPËRNDAJE

Është vetëm 24 vjeç dhe po hyn me vrull në tregun e reperave për të arritur majat tani edhe si producent klipesh. Eli G (Elsamed Senaj) i “Big Brother 9”, pasi ka bërë bujë me klipin “A din me Bo Twerk” dhe ka përfunduar klipin “Zemër je”, ai ka të reja nga jeta private.

eli g

Në festën e ditëlindjes, që organizoi me një rreth të ngushtë miqsh në Gjirin e Lalzit, ai u prezantoi miqve të dashurën e tij, një vajzë simpatike bionde, që quhet Klaudia Shehu.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/eli-g-i-b-b-prezanton-partneren-lidhja-qe-me-ndryshoi-jeten-si-rashe-ne-dashuri-me-regjisoren-e-klipit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.