EKSKLUZIVE/ Prapaskena me Gjinon, si ia “rrëmbeu” Vllaznia mesfushorin Bylisit

| 8:47
SHPËRNDAJE

Klodian Gjino mund të ishte sot një lojtar i Bylisit, jo i Vllaznisë.

Klodian-Gino-Aston-Villa-U19-v-Olympiacos-79OkjuzCeIll

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se mesfushori 26-vjeçar, prodhim i akademisë së Olimpiakosit, ka qenë pranë firmës me ballshiotët, por në momentet e finalizimit të marrëveshjes, ishte Vllaznia që i bëri një ofertë dhe lojtari ndryshoi mendje.

Gjino luan në pozicionin ku sot Vllaznia ka Ardit Krymin dhe klubi e ka blinduar tashmë këtë rol.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.