E shtuna plot diell e Presidentit Meta, ja ku ka zgjedhur ta kalojë dhe mesazhi që jep

| 17:25
SHPËRNDAJE

100086868_3028170913895828_4895946904199757824_o

 

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës.

Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell.

Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto, Meta jep edhe një mesazh, se fundjava i ka shërbyer edhe për reflektim.

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.