E ka qëlluar ndonjëherë vajzën? Rudina Magjistari: Ndihem shumë keq…

SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari u bë nënë për herë të parë në tetor të vitit 2015, ku solli në jetë vajzën që ajo dhe bashkëshorti i saj e quajtën Mia.

rudinaayj

Gjatë transmetimit të puntatës së sotme të emisionit “Rudina”, ajo dha për herë të parë detaje mbi mëmësinë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-ka-qelluar-ndonjehere-vajzen-rudina-magjistari-ndihem-shume-keq/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.