E dashura e Feros bën namin me fotot e zhveshur

| 15:48
SHPËRNDAJE

Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak të imazheve atraktive të saj dhe skandalit të fundit, teksa u kap me një tjetër djalë.

Modelja këto ditë ka publikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit, ku është shfaqur vetëm në të brendshme dhe gjithë vëmendjen e merr gjoksi i saj.

Pa dyshim që komentet dhe reagimet kanë qenë të shumta, por gjithsesi, lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta, është duke shkuar më së miri. /Panoramaplus.al

     

        

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.