Dua Lipa shfaqet e terrorizuar, çfarë i ka ndodhur këngëtares (Foto)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur në mbarë botën, Dua Lipa ka hasur në një incident gjatë momentit kur po përgatitej për të dhënë koncertin e radhës. Këngëtarja e talentuar është hasur me një “mik” të paftuar në dhomën e saj të grimit.

Duan e ka kapur paniku dhe menjëherë është ngjitur në karrige duke bërtitur, Këto janë pamjet e fundit që qarkullojnë në rrjetet sociale të këngëtares.

duaa-368tv39ufxgnc07vm3s16o

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dua-lipa-shfaqet-e-terrorizuar-cfare-i-ka-ndodhur-kengetares-foto/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇmenduria e tifozëve në Botërorin 2014, çanë muret për të parë idhujt e tyre
Artikulli tjetërBerisha nxjerr mesazhin, çfarë ndodhi më 18 Maj në Rinas: U zbuluan thasë me kanabis, sot janë zhdukur me urdhër e presion nga...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.