Dita e shumëpritur po afrohet, ja kur do të martohen Gjiko dhe Elita Rudi

SHPËRNDAJE

Rreth një muaj më parë, u përhap me shpejtësi lajmi se Gjiko dhe Elita Rudi do të kurorëzonin dashurinë e tyre në martesë. Fillimisht u tha se dasma do të bëhej më 23 gusht, por dy ditë përpara kësaj date u mësua se çifti e kishte anuluar.

gjiko

Lajmi i martesës së dyshes së njohur erdhi pikërisht vetëm pak ditë pasi ata u përfolën se shumë shpejt do të bëheshin prindër për herë të parë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dita-e-shumepritur-po-afrohet-ja-kur-do-te-martohen-gjiko-dhe-elita-rudi/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShkresa e BE për Teatrin, reagon Pollo: Fitore e një beteje, lufta vazhdon
Artikulli tjetër"Pajtimi është anuluar", si i komenton shtypi gjerman zhvillimet e fundit Kosovë-Serbi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.