Detaje të reja nga atentati ndaj 43 vjeçarit në Dukagjin. Para krimit, autorët shkuan me fuoristradë tek…

| 17:54
SHPËRNDAJE

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e një 43 vjeçari në Dukagjin.

gjergj Krygja

Autorët e krimit kanë lëvizur me një mjet tip Fuoristradë në afërsi të banesës së viktimës, çka do të thotë se atentati ka qenë i organizuar. Gjergj Krygja ka marrë katër plumba nga atentati që i mori jetën.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve. Ende nuk dihen motivet e krimit të rëndë që u regjistrua mesditën e sotme.

U ekzekutua me armë zjarri në Dukagjin. Ja kush është 43-vjeçari

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.