EMRI+FOTO/ U ekzekutua me armë zjarri në Dukagjin. Ja kush është 43-vjeçari

| 16:28
SHPËRNDAJE

Identifikohet 43 vjecari qe u ekzekutua sot ne Shkoder. Sipas te dhenave te para te policise, ngjarja ka ndodhur rreth ores 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër dhe viktime ka mbetur shtetasi Gjergj Krygja. 

295d8c72-32b1-4dad-a05b-6d57ddf06a54 copy
Viktima Gjergj Krygja

“Në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri shtetasin Gj. K. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë”- ben me dije policia.

Shkodër/ Informacion paraprak

Me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri shtetasin Gj. K. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.