Denoncoi “vjedhjen” e ndihmave/ Petrit Vasili: Pushteti tenton arrestimin banditesk të denoncueses

| 23:17
SHPËRNDAJE

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se pushtetin tenton të arrestojë në mënyrë bandideske Adriana Kalanë, e cila denoncoi vjedhjen e ndihmave nga ana e Ministrisë së Brendshme.

ardian

“Jam me Adrianen!!!! Pushteti tenton arrestimin banditesk te zj.Adriana Kalaja. Arsyeja ishte se denoncoi vjedhjen e ndihmave nga Ministria e Brendshme”, shkruan ai.

Vetë zonja Kalaja thotë se pushteti nuk kap hajdutin dhe grabitësin apo krimkinelin por denoncuesin.

Unë u largova nga sheshi i teatrit për t’iu bashkuar familjes time, u rrethova nga dy makina, njëra makinë policie dhe tjetra private. Hapa pak xhamin dhe më tërhoqën zvarrë për të më futur në makinën e policisë dhe i kërkova disa herë fletën e arrestimit. Kjo është e patolerueshme”, thotë ajo.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.