Demi Rose ekspozon të pasmet bombastike për 7.4 milionë fansat e saj (FOTO)

SHPËRNDAJE

Demi Rose ka plot 7.4 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, aty ku për fansat e saj poston fotografi shumë sensuale dhe provokuese.

demirose

Së fundmi 23-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në Ibiza, ku ka treguar asetet e saj me një bikini blu.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/demi-rose-ekspozon-te-pasmet-bombastike-per-7-4-milione-fansat-e-saj-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.