4 Shtator, 2018

Demi Rose ekspozon të pasmet bombastike për 7.4 milionë fansat e saj (FOTO)

Demi Rose ka plot 7.4 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, aty ku për fansat e saj poston fotografi shumë sensuale dhe provokuese.

Së fundmi 23-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në Ibiza, ku ka treguar asetet e saj me një bikini blu.

E në fotot e publikuara në rrjetet sociale, të pasmet ishin në qendër të vëmendjes.

Panorama Plus