Çfarë po kurdisin në këtë video Loredana dhe Mozzik? (Video)

| 11:28
SHPËRNDAJE
 

Prej disa kohësh po përflitet vazhdimisht marrëdhënia e tyre. Madje, pas ndarjes u tha se Mozzik ja ka dedikuar Loredanës këngën e tij më të re, “Dhelpër Dinake”.

Por deklaratat e fundit ku reperi thotë se ende beson në dashuri dhe video ku shihet që reperja këndon këngën e Mozzik, i ka konfuzuar të gjithë.

Nuk dihet ende se çfarë po kurdisin dy artistët por nga ‘shenjat’ duket një pajtim i tyre në horizont.

Video është fshirë vetëm pak kohë pasi u postua.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.