Belen Rodrigues “tërbon” fansat me videon “hot” nga dushi

SHPËRNDAJE

Modelja e njohur argjentinase Belen Rodrigues di gjithnjë se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj dhe mediave rozë.

belen

Belen e cila prej vitesh jeton në Itali, shquhet për linjat e saj seksi, ku nuk ngurron që t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/belen-rodrigues-terbon-fansat-me-videon-hot-nga-dushi/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.