Bebe Rexha në eventin e madh së bashku me artisten e famshme, do të zbulojnë të nominuarit për ‘Grammy’

| 16:49
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe artistja e famshme Alicia Keys, do të bëhen bashkë për të zbuluar të nominuarit për më të mirët në “Grammy Awards 2020”.

Shpallja e të nominuarve do të fillojë rreth orës 7:20 të mëngjesit kur drejtoresha e përgjithshme e Akademisë së Regjistrimit, Deborah Dugan si dhe kryetari i bordit të mirëbesimit, Harvey Mason Jr. Do të zbulojnë të nominuarit e kategorive të zgjedhura në Qendrën e Transmisionit CBS në New York.

Ndërsa konferenca për shtyp do të transmetohet në GRAMMY.com si dhe në llogaritë e Akademisë në Facebook e Twitter.

Grammy Awards do të mbahet më 26 janar 2020.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.