Baba për herë të parë, moderatori i njohur zbulon gjininë e foshnjës

SHPËRNDAJE

Moderatori i njohur nga Kosova Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa Bajrami janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

labi

Lajmin e bukur e dha vetë Labinoti 3 muaj më parë, por ditë e sotme ai ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/baba-per-here-te-pare-moderatori-i-njohur-zbulon-gjinine-e-foshnjes/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEkzekutim i biznesmenit/ Zbulohet dinamika e ngjarjes, u qëllua nga një distancë 20 metra, pastaj autori i mori...
Artikulli tjetërDekreti i Metës për Teatrin, Manja: Ja pse e shtymë për në seancën e datës 20

S'KA KOMENTE

Comments are closed.