Aulona Musta ju rrëfen ‘pesë rregullat e arta’, se si mund të keni format trupore që dëshironi!

| 22:12
SHPËRNDAJE
 

Moderatorja shqiptare, Aulona Musta, së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes, falë punës së  palodhshme për të arritur format trupore të përsosura.

aulona musta

Sot në një postim në Instagram, teksa ka publikuar një foto me rroba bonoje dhe e futur në det, Aulona ka treguar edhe pesë rregullat e arta që ka zbatuar për të pasur format e ëndërruara.

“Pese rregulla te arta!

– Asnjehere nuk eshte vone per te ndryshuar.

– Asnjehere nuk eshte vone per t’u permiresuar fizikisht, shpirterisht, menderish, emocionalisht (te katerta lidhur ngushtesisht me njera tjetren)

– Asnjehere nuk eshte vone per t’i vene vetes qellime te reja dhe per t’i arritur ato.

– Asnjehere ajo cfare te tjeret thone, nuk duhet te vleje me shume se sa ajo qe ti mendon.

– E fundit, por jo me pak e rendesishmja, asnjehere mos e anashkalo diten e shpines”, shkruan Aulona.

Aulona-Musta1 Aulona-Musta2 aulona1 aulona aulona aulona1 aulona1 aulona2 aulona

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.