Anjeza Shahini feston 3-vjetorin e martesës, publikon foton me bashkëshortin: Ky është një çift…

SHPËRNDAJE

Prej kohësh, këngëtarja e njohur Anjeza Shahini është larguar nga Shqipëria për të jetuar me bashkëshortin e saj, diplomatin anglez Paul Connolly.

anjeza

Edhe pse nuk shohim shumë postime nga jeta e saj e përditshme në rrjetet sociale, Anjeza ka vendosur që në 3-vjetorin e martesës të publikojë një foto me bashkëshortin dhe të lërë një dedikim të shkurtër për dashurinë e tyre.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/anjeza-shahini-feston-3-vjetorin-e-marteses-publikon-foton-me-bashkeshortin-ky-eshte-nje-cift/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.