Ana e zezë e punës me miliarderët, drogë dhe prostituta… (FOTO)

SHPËRNDAJE

Pas vdekjes së modeles 20-vjeçare Sinead McNamara, jeta kontroverse e punë si stjuardese në jahtet luksoze private të miliarderëve përreth botës ka marrë një vëmendje të veçantë.

gocattt

Deri tani besohet se australiania i ka dhënë fund jetës së saj teksa punonte si pjesë e ekuipazhit të “Mayan Queen IV”, një super jaht me vlerë 190 milionë dollarë, teksa ishte ankoruar në ishujt grekë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ana-e-zeze-e-punes-me-miliarderet-droge-dhe-prostituta-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.