Aktori Gaz Paja përfshihet në një sherr në Dhërmi, ja pamjet (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një video amatore e ardhur në redaksinë e Konica.al pak minuta më parë tregon përmes pamjeve video, aktorin Gazment Paja, i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…

Sipas dërguesit të videos në fjalë, i cili dëshiron të mbetet anonim, debati mes tyre ka nisur kur një djalë i ri, – që shihet edhe në këtë video, – ka ardhur me motorin e tij të ujit, shumë pranë bregut.

Paja, sipas raportuesit, i cili është gjithashtu pronar i një bar-restoranti në këtë zonë, ka debatuar fillimisht…e më tej është dashur ndërhyrja e policisë dhe shoqërimi i tyre për rrethanat e ngjarjes në fjalë.

KONICA.AL

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Gra shtatzëna dhe fëmijë të shtrirë në dysheme, ja kushtet çnjerëzore të tragetit Bari-Durrës
Artikulli tjetërVIDEO/ Skandal në Lezhë, qytetari filmon dy djem të mitur duke kryer marrëdhënie seksuale

2 KOMENTET

Comments are closed.