Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin/ Përplasen tre makina, dy persona të plagosur

| 21:04
SHPËRNDAJE

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin,

Në aksident u përfshinë tre automjete, ku për pasojë mbetën të plagosur drejtuesit e dy prej tyre, të cilët janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës, jashtë rrezikut për jetën.

ambulanca
Foto ilustrim

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.