Zgjidhet ngërçi, Esat Mala bashkohet me ekipin e parë të Partizanit

| 11:16
SHPËRNDAJE

Esat Mala ditën e hënë luajti si titullar për Partizanin B, ndaj Tiranës B, në një ndeshje që përfundoi 1-1. Madje mesfushori i të kuqve goditi edhe shtyllën në këtë sfidë.

mala (1)

Nuk ka vonuar shumë dhe Esat Mala, tashmë është bashkuar me ekipin e parë të të kuqve, në prag të derbit tepër të rëndësishëm ndaj Tiranës.

“Panorama Sport” ka siguruar foto nga stërvitja e të kuqve, teksa duket mesfushori që stërvitet me skuadrën e parë nën urdhrat e Sormanit.

mala 3 (1)

Mbetet të shihet tashmë nëse ai do të jetë i grumbulluar dhe për ndeshjen e së premtes.

mala 3 (2) mal;a 111 (1) mala 4 (1)

Ndërkaq nga stërvitja e Partizanit mungon vetëm Trashi, ndërsa Boldor po përgatitet i diferencuar.

/PANORAMASPORT.AL/

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.